E-RATASTOOLID

Remont, hooldus, valmistamine

  
  
  

Kõik hoolduse ja remondi hinnad olenevad tööde mahust ja lepitakse kokku tehtud tööde käigus!

panorama2

Ratastool, nagu iga tehniline vahend, vajab regulaarset hooldust ja vahel ka remonti. Enamik meil kasutuses olevatest ratastoolidest on valmistatud Euroopa ideaal-tingimustesse ja meie oludes kipuvad need ratastoolid saama topeltkoormust.

Vihm, lumi, liiv, äärekivid jne. Kõik see koormab ja rikub meie kallist abivahendit ning seetõttu vajab seade rohkem tähelepanu. Korrapärane hooldus ja kuluosade remont tagavad pikemaaegse kasutusaja ning ratastooli kasutaja võib olla kindel, et tema abivahend ei muutu ise mõnel hetkel abivajajaks

 

  • korrapärane hooldus pikendab abivahendi kasutusaega
  • hoolduse alla kuuluvad kõik liikuvosad ja juhtprogramm
  • hoolduse ajal selgub ka järgneva remondi vajadus - kulunud laagrid jne
  • võimaluse korral remondime riknenud sõlme ise või tellime oma koostööpartneritelt
  • meie tehnilised võimalused lubavad enamik detaile valmistada kohapeal
  • remondi või detaili maksumuses kooskõlastame ennem kliendiga
  • võimalusel pakume alternatiiv- või asendusvaruosi
  • hoolduse käigus saame pakkuda ka tehnilisi uuendusi-programmeerimist, LED tulesid, lisaseadmeid jne
  • remonti toodud ja mitte tasutud/ära viidud abivahendeid hoiame 6 kuud, üle 1 kuu hoiustamine on tasuline

 

Tegelik praktika on näidanud, et enamik meie riigis liikuvaid ratastoole ja elektrirollereid on läbinud vajaliku hoolduse vaid esimesel kasutusaastal-garantii ajal. Tänapäevased ratastoolid on aga keerulised tehnilised seadmed ja neil on mitmeid kulu- ning liikuvosasid, mis vajavad pidevat hooldust/ülevaatust.

Elektroonika, ühendused, reduktorid, laagrid jne. Iga autoomanik vahetab vähemalt korra aastas oma sõidukil õli ja hooldab muid sõlmi-ratastool on samamoodi liikumisvahend ja vajab seda sama. 2-3 aastaga on nt elektrilisel ratastoolil määrdeaine reduktoris muutunud vedelaks ja rikutud metalliosakeste poolt, akud saavad erinevat koormust ja nende polaarsust vahetamata on varsti üks aku täiesti rikutud. Laagrid on täis meie teedel lendlevat liiva ja muda.

Igasugu erinevad olmejäätmed tungivad ratastooli liikuvate osade vahele, tekitades seal lisatakistusi, mootorid on täis harjadest eralduvat grafiiditolmu jne.
Kõik see kokku tekitab olukorra, kus kallis ja tubli abivahend on tugevalt rikutud ja selle tagajärg võib olla väga kulukas remont/detailide vahetus. Sellega kaasneb tavaliselt ka pikemaaegne ilmaolek oma vajalikust abivahendist.

 

Ratastooli eest tuleb hoolitseda samamoodi nagu iga liikumisvahendi eest ja seetõttu pakumegi meie oma abi - teame, missugused osad on nõrgimad, mis detailid vajavad erilist tähelepanu ja oskame oma tegevusega pikendada tunduvalt teie sõiduki kasutusaega.

 


Copyright © 2019. Kõik õigused on kaitstud

Betooni 28c, 11415 Tallinn gsm: +372 58 200 500 & +372 53 601 300 email:info@e-ratastoolid.eu